Ознака: моторџија

Видео

Видео: Мислејќи дека умира, повреден моторџија снимил порака додека лежел во провалија, потоа се случило ОВА…

Не можел да се помрдне и да побара помош, па решил да им сними порака на своите најблиски.Кевин Дипенбрук (41) откако паднал од својот мотор по тешка сообраќајна несреќа, снимил […]

Црна хроника

Жена на познат спортист се самоубила на медениот месец

Аби Емет само две недели по свадбата додека била на меден месец се самоубила. Нејзиниот сопруг 43-годишниот Шон Емет е поранешен професионален тркачки возач на мотори. Тие биле на меден […]