Ознака: моќ

Живот

10 знаци кои покажуваат дека сте жена која отскокнува од другите

Силните жени најчесто ги прават работите поинаку од другите. Тие се истакнуваат, отскокнуваат од другите, веднаш паѓаат во очи и имаат јасна аура околу себе. Силните жени се единствени, уникатни […]

Живот

Понекогаш простувањето е најмоќното нешто што можете да го направите

Простувањето е моќен начин да си ја покажете љубовта кон себе и може да има многу посилно влијание само од кажување „Извини“ или „Ти простувам“. Понекогаш простувањето е најмоќното нешто […]

Љубов и секс

Исповед: Потроши 20 илјади долари на проститутки и кокаин, но не го оставам

На еден портал се појави шокантна исповед на жена од Австралија чиј маж е прељубник и зависник од кокаин. Сепак таа нема да го остави. Ова е нејзината приказна: Грег […]

Вести

МОЌНО ВИДЕО од Прилеп најавува голема победа на ВМРО-ДПМНЕ!

Снимка од дрон!Моќно видео од Прилеп кое најавува голема победа на ВМРО-ДПМНЕ и владејачката коалиција.Моќно видео од Прилеп кое најавува голема победа на ВМРО-ДПМНЕ и владејачката коалиција.