Ознака: навечер

Занимливости

Дали треба ДА СЕ ТУШИРАТЕ НАУТРО ИЛИ НАВЕЧЕР? Еве го одговорот!

Се туширате наутро или навечер? Многумина преферираат денот да им започне со освежување, додека други едвај чекаат да исчистат се од себе кога ќе се дојдат дома.Но, дали постојат предиспозиции […]