Ознака: навивање

Инстаграм Фото

Флоријана полугола навива за Наполи. Ова е Италија!

Италијанската фудбалска новинарка и презентерка, Флоријана Месина е во центар на вниманието поради своите провокативни фотографии… Ќе се уверите и сами за што се работи…  Таа работи на италијанскиот „Канал […]

Сцена

Стоилов потсокнуваше на шанси и се радуваше на головите на Македонија!

Футсал репрезентацијата на Македонија имаше голема поддршка на натпреварот против Албанија (3-2), а еден од присутните во салата беше капитенот на Вардар и македонски ракометен репрезентативец, Столе Стоилов. Во друштво […]