Ознака: навреди кон народот

Вести

Не запираат навредите од СДСМ кон народот што протестира против Тиранската Платформа

Поранешниот министер за култура и портпарол на Владата на Црвенковски, Ѓунер Исмаил во вчерашната емисија на Телма телевизија, „Топ Тема“ граѓаните што протестираат со иницијативата „За Заедничка Македонија“ ги нарече […]