Ознака: нагласени рамена

Мода

Нагласените рамена се есенски тренд што едвај го чекаме

Блузичките со нагласени рамена се омилени долги години наназад, па сигурно и вие имате една во плакарот која едвај чекате повторно да ја облечете. Ваквите парчиња се идеален начин да […]