Ознака: надап

Вести

Цело одделение исчезна по нападот во Ница

Меѓу исчезнатите во крвавиот масакр во Ница се и 28 ученици од училиштето „Паола Фирс“ од Берлин. Безбедноста во Франција е подигната на највисоко можно ниво.Како што пренесуваат германските медиуми, […]