Ознака: надвор

Вести

Калиопи: Најважно е да пратиме порака до сите надвор од Македонија дека ова е мирољубива земја

Пејачката Калиопи Букле денес се приклучи на протестниот марш на граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ одржан во Скопје.-Мојата професија не се знае никогаш каде ќе ме однесе, но моето срце […]