Ознака: надежда биљиќ

Сцена

Убиен брат на ѕвезда на Гранд: Трагедија во семејството на млада пејачка!

Пејачката Надежда Биљиќ претрпела голема трагедија, кога во пукотница која се случи ноќта помеѓу саботата и неделата, го изгуби братот.Имено, немилиот настан се случил во кафуле во Ваљево и во […]