Ознака: наде талевска спасовска

Сцена

Македонска пејачка распали по нив: „Да цркнат сите до еден!“

Македонската пејачка Наде Талевска распали на социјалните мрежи откако се изнервира поради здодевните комарци.„Проклети комарци! Да цркнат сите до еден да бог да!!!“ Овој статус на Наде доби голем број […]