Ознака: Наде Талевска

Сцена

Наде Талевска се преполови: „Мамев со диетата ама пак ослабнав 20 килограми“

Македонската оперска дива, Наде Талевска, после трите бремености имаше вишок килограми за кои најголем дел од јавноста мислеше дека нема никогаш да ги симне. Но, Талеска направи неверојатна трансформација од […]

Сцена

Фото: Додека сите се тресеа од земјотресот, погледнете што правеше оваа македонска пејачка…

Додека сите се тресеа од земјотресот, погледнете што правеше оваа македонска пејачка…Некој го погоди повеќе, некој помалку земјотресот кој овие денови го зафати главниот град. Македонската пејачка Наде Талевска најверојатно […]