Ознака: Надица Адемов

Сцена

Пријовиќ е бедна и завидлива: Поранешната другарка на Александра распали по пејачката!

„Се  фати  со  Филип  само поради популарност. Со  него  е само од корист, да  не кажувам што  се знам за неа“, изјавила Надица Адемов.Ѕвездата на Гранд, надица Адемов опасно завојувала […]

Сцена

СТРАШНА ИСПОВЕД НА ПЕЈАЧКА: Гостин ми впери пиштол во глава и се закани дека ќе ме убие ако…

Пејачката Надица Адемов во шокантна исповед откри што ѝ се случувало на една ромска свадба.„Често пеам на веселби. Еднаш ми се случи да ми извадат пиштол и ми се закануваа […]