Ознака: Наки Халими

Вести

Заев во очај се фаќа за сламка: СДСМ во контакт со албански банди од Косово за инциденти на денот на изборите

Неизбежниот пораз кој СДСМ и Зоран Заев ќе го доживеат на 11-ти декември, го натера лидерот на СДСМ одново да го активира криминалното подземје во земјава и соседството со цел […]