Ознака: накова

Сцена

Поздрав за корејската војна: Станија позира со три прста!

Станија Добројевиќ не престанува да ја изненадува јавноста и фановите со многубројни твитови, а и фотографии кои се прилично шокантни. Дали Станија се замори од позирање во долен веш или […]

Сцена

Бујното деколте и овој пат се погрижи Ким да го задржи вниманието

Многумина знаат дека секое нејзино излегување во јавноста неможе да помине незабележано – нешто што уште еднаш го докажа. Кој друг би поминал во предизвикувачко издание на патот до теретаната, […]

Фото

Фото: Накова се соблече

  Познатата македонска старлета Александра Накова направи новогодишна фотосесија за телевизискиот магазин „Бекстејџ“. Мораме да признаеме дека таа изгледа прекрасно како и секогаш. Уживајте во нејзините последни фотографии.