Ознака: намалување на килограми

Хороскоп

За секој знак има посебна тајна: Како да намалите килограми според хороскопот?

Овен– најлесно ќе симнете килажа преку возење велосипед или трчање на долги патеки. Бик– ви препорачуваме јога и умерено трчање Близнаци – ви препорачуваме фитнес минимум 2 пати неделно. Не […]