Ознака: Нано Ружин

Вести

Опозицијата повторно со навреди кон обичниот народ: Ружин плука по Македонците на социјалните мрежи

Откако љубовните видеа на Александар Ружин наидоа на потсмев кај целата македонска јавност, тој со спонзорирани постови плука по македонскиот народ.Она што почна како пародија на љубовно видео, огорченоста на […]