Ознака: наоми

Сцена

Дечкото на Наоми Кемпбел и купи куќа во облик на окото на Хорус – фото

  Наоми за својот роденден доби поклон кој ги надминува сите други. Нејзиниот руски милијардер, Владислав Доронин, и подари на 41-годишната Наоми еколошки дом со 25 соби и 5 дневни. […]