Ознака: нападнат малолетник

Црна хроника

Нападнат малолетник кај Транспортен центар

На 20.09.2016 година околу 22:00 часот во полициската станица Аеродром Д.С. (22) пријавил дека околу 19,25 часот на ул.„Атанас Митрев“, во близина на Транспортниот центар неговиот 16 годишен брат бил […]