Ознака: нападнат

Меѓународен фудбал

Вака изгледа Ејупи по нападот со метална шипка (ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ)

На социјалните мрежи хрватскиот прволигаш “Славен Белупо“, за кого сезонава настапува македонскиот интернационалец Музафер Ејупи, објави вознемирувачки фотографии од својот фудбалер, кој завчера беше нападнат во Копривница. “Нашиот играч Музафер Музо […]

Црна хроника

Полициски службеник вчера бил нападнат при интервенција за физички напад

Полициски службеник вчера околу 21:30 часот бил нападнат при интервенција за физички напад.-Имено М.С.(43) од Скопје, кој бил под дејство на алкохол физички ги нападнал неговиот брат и снаа, а […]