Ознака: напад со нож

Црна хроника

КРВАВО УТРО: Момче со убодни рани итно било пренесено на Ургентен

Т.В. утринава околу 2:40 часот пријавила дека кај фонтаната во Градскиот парк, им пришло непознато машко лице кое побарало да му повикаат Итна медицинска помош бидејќи бил повреден во грбот […]