Ознака: напаѓач на Села

Живот

Претепаниот напаѓач на Села умира свирепо на Трауматологија, пишува неговата сестра

Еден од обвинетите во случајот за нападот на Зијадин Села, Стојан Павлески, веќе четири месеци се наоѓа во болница, а неговата сестра, Вера Митевска, преку социјалните мрежи му се обрати […]