Ознака: напаѓа во Чаир

Македонија

Педофил на велосипед напаѓа во Чаир

Вчера во близина на основно училиште во Чаир педофил на велосипед  вознемирувал деца. Според очевидци, среде бел ден педофилот пред ОУ „Живко Брајковски“ им зборувал вулгарности на девојчињата, а некои и […]