Ознака: направете нешто

Живот

Чистете го градов од џукели или ние да се чистиме. Што треба? Вооружени да шетаме?, напиша на Фејсбук Сашо Тасевски

Сашо Тасевски, поранeшниот директор на Драмски театар и актер повторно го привлече вниманието откако се огласи на својот профил на „Фејсбук“. -Решете ги џукелите под итно. Ваша работа е на […]