Ознака: направи ршум

Сцена

“Мајко“ на Лозано за неколку часа направи ршум на Јутјуб

Македонскиот пејач Влатко Лозаноски – Лозано ја претстави својата нова песна “Мајко“, која за само неколку часа на Јутјуб има повеќе од 100.000 прегледи. Се работи за уште едно емотивно […]