Ознака: напуштен дом

Занимливости

Ѕирнете во внатрешноста на ЦЕЛОСНО СОЧУВАН дом, НАПУШТЕН уште во 50-те години

Глетката е морничава, чудна и занемувачка: Да се влезе во соба со толку  многу лични предмети во истата положба како пред повеќе од половина век е морничаво.Неверојатните слики што ги […]