Ознака: наредбата да се пука

Вести

ВИДЕО: Заев тврди дека тој ја дал наредбата да се пука и да се испровоцира гневот на граѓаните

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во вечерашното гостување во „Топ тема“ на Телма излезе со тврдење дека тој ја дал наредбата да се пука и да се испровоцира гневот на […]