Ознака: нарко бос

Видео

Личи на хотелска соба, а не на затворска ќелија: Во неа престојува еден од најпознатите нарко босови!

Бразилскиот нарко барон, Жарвис Хименес Павао, во моментов служи казна во затвор во Парагвај поради трговија со дрога. Тоа што е потполно неверојатно за служење на казна е што практично […]