Ознака: Населба АЕРОДРОМ

Црна хроника

Дете се бори за живот по пад од седми кат

Телефонски кабел му го спаси животот на 4-годишно дете кое паднало од седми спрат на зграда во скопски Аеродром, пренесоа медиумите.Станува збор за дете кое паднало од прозорецот откако било […]