Ознака: населба Белви

Балкан

ЖЕНА ПРЕПОЛОВЕНА на два дела: Страшна несреќа по удар со мотор!

Женско лице на велосипед синоќа го изгуби животот во судар со мотор, на улицата „Јуриј Гагарин“ во Нов Белград, кај населбата Белви.Идентитетот на жената засега не е познат. Мотоциклистот се […]