Ознака: населба гоце делчев

Црна хроника

Видео од сообраќајката во која загина 24-годишна девојка во населба Гоце Делчев

Дваесет и четири годишната Деспина П. е девојката која попладнево го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случи во населбата Гоце Делчев околу 16:30 часот.Според информации од очевидци, несреќата […]

Вести

Познат е идентитетот на девојката која загина во сообраќајка во населба Гоце Делчев

Дваесет и четири годишната Деспина П. е девојката која попладнево го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случи во населбата Гоце Делчев околу 16:30 часот.Сообраќајката се случила кај вториот […]

Црна хроника

Загина девојка во тешка сообраќајка во населба Гоце Делчев!

Девојка на возраст од околу 25 години попладнево го загуби животот во сообраќајка несреќа која околу 16:30 часот се случила во населбата Гоце Делчев, скопско, пренесе Курир.Во несреќата учествувале автобус […]