Ознака: населба Економија

Вести

ФОТО: Груевски и денеска на терен со жителите

Откако вчера им помагаше на жителите на Стајковци да ги расчистат своите домови по големите поплави, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денеска беше меѓу жителите на населбата Економија во Сингелиќ, […]