Ознака: Насер

Занимливости

Поранешен ракометар на Вардар е сопственик на вратената полна ташна со пари

Поранешниот ракометен голман на Вардар, Југ, Пролет и на Повардарие, Ѓокица Стојановски, денеска стана вистински хит на социјалните мрежи, бидејќи ја загубил својата торбичка полна со пари, а пронаоѓачот му […]