Ознака: насилник

Живот

НЕ ИГНОРИРАЈТЕ: Ова се пет знаци дека сте во врска со насилник

За многу жени најголем кошмар претставува љубовна врска со насилни мажи. Како да дознаете дали вашиот партнер е насилник? Еве неколку знаци кои може да ве алармираат за овој проблем: […]

Видео

Свештеник му удри шамар на бебе зошто плачеше: Таткото потполно ги изгуби нервите

Шокантна снимка од крштевање на дете која многумина ги разбесни веќе некое време кружи на социјалните мрежи. Снимен е свештеник кој говори француски, но не се знае каде точно настанала […]

Балкан

Морничави детали за злосторство какво до сега не се памети! Старец опијанил девојче па го силувал заканувајќи му се со пушка!

И најискусните  полицајци од Ниш  биле шокирани од случајот кога минатиот викенд го  уапсиле Љубомир Д. (82) кој  во  својата куќа со  ракија напил 8- годишно девојче, па го силувал, […]