Ознака: Насилство во Центар

Вести

Кој е Александар Трајковски: Вчера го предводеше протестот за Груевски, во 2013 кршеше прозори во општина Центар

Порталот Фокус објави сторија за Александар Трајковски. Кој е човекот кој вчера го предводеше „протестот за правда“ за Никола Груевски, и беше главен говорник? Тој се претстави како Александар Трајковски и […]