Ознака: насмевката

Сцена

Брена пресреќна што стана баба, не ја симнува насмевката од лицето

Александра Пријовиќ се породи утрово и му подари уште еден член на семејството Живојиновиќ, синот Александар. Лепа Брена не крие дека е пресреќна заради раѓањето на внукот. Свекрвата, Лепа Брена […]