Ознака: наспаност

Живот

Помешајте ги овие две состојки пред спиењето и разбудете се свежи и наспани

Во текот на денот вашето тело напорно работи, па затоа преку ноќта му е потребен сон за да се регенерира. Доколку вие секое утро се будите уморни и нерасположени, оваа […]