Ознака: наталија водјанова

Сцена

Животна приказна на руската Пепелашка: Има пет деца, милиони на сметка и мајка што работи на улица

Лариса Кусакина е мајка на познатата манекенка Наталија Водјанова, која секоја година заработува по неколку милиони долари, додека нејзината мајка продава пити на улиците во нивниот роден град Њижниј Новогрод.Од […]