Ознака: натали вуд

Живот

Патува по светот и оди на луксузни забави БЕЗ ДА ПОТРОШИ пари: Еве на кој начин ѝ успева тоа!

Натали Вуд од Кентербери (Англија) ги посетила сите континенти и престојувала во луксузни хотели, а за тоа не издвоила ниту една фунта.Сигурно се прашувате како успеала во тоа? Таа едноставно […]