Ознака: Натали Грубовиќ

Сцена

Натали Грубовиќ го прослави првиот роденден на ќеркичката

Познатата водителка и манекенка Наталија Грубовиќ го прослави првиот роденден на нејзината ќеркичка која го носи нејзиното име, односно и таа се вика Натали. Роденеденската прослава била во еден познат […]