Ознака: највкусна пита

Кулинарство

Рецепт за највкусната пита која некогаш сте ја пробале

Вкусот на путерот, спанаќот и сирењето ја праваат оваа медитеранска солена пита незаборавна. Ваквото јадење може да го консумирате како предјадење или за вечера со чаша јогурт. Потребни состојки: • […]