Ознака: најголемиот крах

Свет

Фејсбук го доживеа најголемиот крах во историјата

Социјалната мрежа Фејсбук главно профункционира по најголемиот пад во историјата. Но сѐ уште има големи проблеми низ целиот свет, јавува Си-Ен-Ен. Повеќе од 17 часа траат големите проблеми со најголемата […]