Ознака: најдени мртви

Црна хроника

Кинези биле 38- те мажи и тинејџерот најдени мртви во камион во Британија (ВИДЕО)

Сите 39 мажи , меѓу кои и еден тинејџер се од кинеска националност , соопшти Би Би Си , повикувајќи се на извори од истрагата. Вчера во Есекс беа најдени […]