Ознака: најдолги

Занимливости

ФОТО: Ова е жената со најдолги нозе во светот

Должината на нозете на Светлана Панкратова (41) достигнува 132 сантиметри, па купувањето панталони за неа е секако вистински кошмар. Таа во 2008 година, на Трафалгар Сквер Лондон се сликата со […]