Ознака: најефикасен

Ракомет

Вакво чудо може да изведе само вистински човек – капитенот Лазаров

Капитенот Кире Лазаров мечот со Русија вчера го заврши со 9 погодоци и беше најефикасен во нашата репрезентација. Тој постигна еден од најатрактивни голови на оваа средба, кога во самиот […]