Ознака: Најлуксузна маска

Занимливости

Најлуксузната маска во светот нема да ве заштити од коронавирусот

Компанија специјализирана за луксузен накит и часовници претстави маска од 18-каратно злато обложена со 3.040 бели дијаманти. Маската чини 250.000 долари и е единствена во светот. Може да се купи […]