Ознака: најпопуларни

Занимливости

Shazam ги објави најбараните песни за 2012 година

Музичкиот сервис Shazam, кој го користиме на мобилните телефони и компјутерите за да видиме како се вика песната која во моментот свири, објави список од најбараните песни за оваа година. Водството убедливо […]