Ознака: најпребарувана локација

Занимливости

Македонија најпребарувана локација на Гугл поврзана со Оскарите

Македонија е најпребарувана локација поврзана на наградите Оскар во моментов на Гугл, што се должи на „Медена земја“, кој е номиниран во две категории. -Македонија, татковината на номинираниот за Оскар, […]