Ознака: најпровокативна досега

Сцена

Карлеуша на “Улаз“ – гола ли е или во провокативен костим, проценете сами!

Вчеравечер на нововостановениот фестивал “Улаз“ Јелена Карлеуша имаше свое шоу на кое се појави во ,барем така се чини, најпровокативно издание до сега. Во бел корсет од ленти и без гаќички […]