Ознака: најпровокативно издание

Сцена

Ај, баш да видиме дали следниот пат ќе биде уште попровокативно

  Се чини, на нејзините изненадувања им нема крај. На настап во ноќен клуб Јелена Карлеуша се појави во најпровокативно издание, ама само до сега. Сексапилната пејачка на Инстаграм објави фотографија на […]

Сцена

Карлеуша во танга позираше во најпровокативно издание до сега (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша позираше во досега напровокативно издание каде во прв план е секако нејзиниот задник, а со неа позирале и две згодни девојки. Имено, дивата се фотографирала на јахта, а […]