Ознака: најсексипилна

Сцена

Прогласена за најсексапилна жена за 2017 година

Манекенката Хејли Болдвин е именувана за најсексапилна жена во светот, а по тој повод позирана за насловната страна на списанието „Максим“.  Се работи за годишниот едиторијал „Максим магазин хот 100“ […]